KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Ramar 2426049
nr 242 6049
Ramar
Ett par, 17/1800-tal, förgyllda, 70 x 55
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 19 maj 2003
kl 18:30:00