KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Ramar 2426049

nr 242 6049

Ramar

Ett par, 17/1800-tal, förgyllda, 70 x 55

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 19 maj 2003
kl 18:30:00

19/5 11:20:45 1      2.000 kr
19/5 12:57:55 2      ledande budet*