ÖVRIGT / Diverse / Ram 16894063
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bronserad ram
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:08
-
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:57
-
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:19
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:33
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:29
-
6663 Färglitografi
Peter Freudenthal (f. 1938), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:33
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bronserad ram
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:08 -
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:57 -
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 20:19
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:33 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:29 -
6663 Färglitografi
Peter Freudenthal (f. 1938), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:33



