Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Diverse / Ram 12872237



*

nr 1287 2237


Ram

bronserad, ramens innermått: 73,5x95 cm


Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 november 2019
kl 19:10:56


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
9/11 10:01:04 1      Vinnande bud
11/11 14:24:00 2      150 kr
11/11 14:24:00 1      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten
  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bronserad ram
  • 9161 Dosa
    porslin, målat. Längd: 32 cm
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 19:28
  • 9361 Färglitografi
    Lennart Gram (1910-1996), Sverige. Signerad, numre..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 18:34
  • 9421 Fat
    2 st, Kina, porslin, Dia 14 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    2 feb kl 19:13




Ladda ner broschyr