Ã–VRIGT / Speglar / Rakspegel 14513343

nr 1451 3343

Rakspegel

mahogny, Empire, Intarsia, knoppar och tassar i ben. Höjd: 45cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 28 februari 2022
kl 18:47:16

Karl Johanstil/Empir
Senempiren