MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 15443141
nr 1544 3141
Pottskåp
sengustavianskt, omkring 1800, kompletterat. Bredd: 40 cm. Djup: 27 cm. Höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:07:51
24/5 23:13:27
1.000 kr
29/5 20:02:51