ÖVRIGT / Leksaker / Plåtleksaker 11105204
*
nr 1110 5204
Plåtleksaker
3 delar, Bil + båttrailer+ båt, plåt, Japan, i originalkartong
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:21:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 18:16:40
1
400 kr
22/5 18:41:35
2
200 kr
22/5 18:41:35
1
250 kr (Budbetjänt)
22/5 18:42:07
2
350 kr
22/5 18:42:07
1
400 kr (Budbetjänt)
22/5 18:42:28
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
*
Plåtleksaker
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 5204
Plåtleksaker
3 delar, Bil + båttrailer+ båt, plåt, Japan, i originalkartong
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 18:16:40 | 1 | 400 kr |
22/5 18:41:35 | 2 | 200 kr |
22/5 18:41:35 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
22/5 18:42:07 | 2 | 350 kr |
22/5 18:42:07 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
22/5 18:42:28 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal