MISCELLANEOUS / Toys / Plåtleksak 11105244
nr 1110 5244
Plåtleksak
toy car, Japan, Ford, length: 31 cm, mekanisk, bruksslitage, skadad vindruta.
leksaksbil, Japan, Ford, längd: 31 cm, mekanisk
Condition: bruksslitage,skadad vindruta
4000
SEK 3600
Monday May 22 2017
at 20:48:39
22/5 20:02:18
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
Read more about 50/60-tal
Oxford chair
Producerad av Fritz Hansen, Danmark.