MISCELLANEOUS / Toys / Plåtleksak 9255001
*
nr 925 5001
Plåtleksak
Helikopter, Helibus, Germany, mekanisk, i originalkarton, length: 28,
Helikopter, Helibus, Tyskland, mekanisk, i originalkarton, längd: 28 cm
Estimate:
600
Sold:
SEK 350
Auction date:
Monday November 17 2014
at 19:10:05
- Bid history
Time
Bidder
Bid
25/8 19:09:12
1
300 kr
10/11 17:27:59
2
Vinnande bud
- Thema-auction
Nov 17
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: plåtleksak helikopter helibus tyskland europa mekanisk i originalkarton
-
8299 TOY CARS
3 pcs, including Steiff. Length: 24-39,
Present: SEK 300
Auction ends
today
20 maj at 20:32
-
7033 RAILROAD MODEL
four parts, BRIO, 1950s, lok + 3 vagnar. Length: ..//
Present: SEK 700
Auction ends
today
20 maj at 18:17
*
Plåtleksak
Read more about 50/60-tal
nr 925 5001
Plåtleksak
Helikopter, Helibus, Germany, mekanisk, i originalkarton, length: 28,
Helikopter, Helibus, Tyskland, mekanisk, i originalkarton, längd: 28 cm
Estimate: | 600 |
---|---|
Sold: | SEK 350 |
Auction date: |
Monday November 17 2014 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
25/8 19:09:12 | 1 | 300 kr |
10/11 17:27:59 | 2 | Vinnande bud |
- Thema-auction
Nov 17
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: plåtleksak helikopter helibus tyskland europa mekanisk i originalkarton
-
8299 TOY CARS
3 pcs, including Steiff. Length: 24-39,
Present: SEK 300
Auction ends
today
20 maj at 20:32 -
7033 RAILROAD MODEL
four parts, BRIO, 1950s, lok + 3 vagnar. Length: ..//
Present: SEK 700
Auction ends
today
20 maj at 18:17