MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Pipe stand 17387358

nr 1738 7358

PIPE STAND

med pipor, 7 pcs, 19th century, including silver, en dekorerad med tre kronor, height: 79 cm, wear, damages, repaired.

med pipor, 7 st, 1800-tal, bland annat silver, en dekorerad med tre kronor, Höjd: 79 cm

Condition: slitage, skador, lagad

Withdrawn

Monday November 10 2025
at 20:43:22