MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pinnstolar 12861268
nr 1286 1268
Pinnstolar
3 st. 1950-tal, bemålade
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:02:30
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr