MISCELLANEOUS / Mirrors / Table mirror 12376259
*
nr 1237 6259
TABLE MIRROR
1950s. Length: 50 cm. Width: 20cm, height: 51cm cm,
1950-tal, Längd: 50 cm. Djup: 20cm, höjd: 51cm
Estimate:
600
Sold:
SEK 250
Auction date:
Monday February 25 2019
at 19:51:59
- Bid history
Time
Bidder
Bid
20/2 22:29:55
1
100 kr
21/2 20:41:06
2
200 kr
23/2 20:30:35
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lådspegel pigtittare rakspegel spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:03
-
8195 MIRROR
Empirestil. Height: 100 cm, Width: 46 cm, damaged.
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:18
-
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:07
-
8202 Spegelskåp
around year 1900, Ett dörrpar bakoliggande hyllpla..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:51
*
TABLE MIRROR
nr 1237 6259
TABLE MIRROR
1950s. Length: 50 cm. Width: 20cm, height: 51cm cm,
1950-tal, Längd: 50 cm. Djup: 20cm, höjd: 51cm
| Estimate: | 600 |
|---|---|
| Sold: | SEK 250 |
| Auction date: |
Monday February 25 2019 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 20/2 22:29:55 | 1 | 100 kr |
| 21/2 20:41:06 | 2 | 200 kr |
| 23/2 20:30:35 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lådspegel pigtittare rakspegel spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:03 -
8195 MIRROR
Empirestil. Height: 100 cm, Width: 46 cm, damaged.
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:18 -
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Auction ends
this Monday
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:07 -
8202 Spegelskåp
around year 1900, Ett dörrpar bakoliggande hyllpla..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:51



