KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 12476408
*
nr 1247 6408
Pasteller
Oidentifierad konstnär. Ett par, Porträtt, 55x47
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 april 2019
kl 18:25:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/4 18:12:58
1
1.000 kr
8/4 18:14:16
2
1.100 kr
8/4 18:14:30
3
1.200 kr
8/4 18:15:42
1
Vinnande bud
8/4 18:20:39
3
1.400 kr
8/4 18:20:39
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller pasteller porträtt porträttmåleri vattenfärg
-
9317 Akvarell
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:27
-
9081 Akvarell
Lee Kanold, daterad - 2000, katt på stol. Signerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46
-
3100 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, "Talli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:16
-
3383 Akvarell
Signerad Robert, Motiv från Piazza San Marco, Vene..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:01
-
9035 Akvarell
Thage Nordholm (1927-1990), Sverige. Signerad, fam..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:58
-
3226 Akvarell
Tom Krestesen (f. 1927), Danmark. Signerad, datera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:16
*
Pasteller
Läs om budbetjänten
nr 1247 6408
Pasteller
Oidentifierad konstnär. Ett par, Porträtt, 55x47
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 april 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/4 18:12:58 | 1 | 1.000 kr |
8/4 18:14:16 | 2 | 1.100 kr |
8/4 18:14:30 | 3 | 1.200 kr |
8/4 18:15:42 | 1 | Vinnande bud |
8/4 18:20:39 | 3 | 1.400 kr |
8/4 18:20:39 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller pasteller porträtt porträttmåleri vattenfärg
-
9317 Akvarell
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:27 -
9081 Akvarell
Lee Kanold, daterad - 2000, katt på stol. Signerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46 -
3100 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, "Talli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:16
-
3383 Akvarell
Signerad Robert, Motiv från Piazza San Marco, Vene..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:01 -
9035 Akvarell
Thage Nordholm (1927-1990), Sverige. Signerad, fam..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:58 -
3226 Akvarell
Tom Krestesen (f. 1927), Danmark. Signerad, datera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:16