KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 12099288
nr 1209 9288
Pasteller
3 st, Carl Henrik Ljungström, Fåglar, signerad. Motivet: 28x22
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 19:58:11
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
1.100 kr