KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17025197
nr 1702 5197
Stig Månsson
(f. 1912), Sverige
Pastell, "Kornhamnstorg". Signerad, 43x59 cm, yttermått inklusive ram: 56x72
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 maj 2025
kl 18:10:45
17/5 22:44:01
300 kr
18/5 18:09:29