KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15227082
nr 1522 7082
Sigvard Bernadotte
(1907-2002), Sverige
Pastell, Signerad. Bildmått: 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 47x38 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:43:13
14/2 16:11:52
300 kr
14/2 20:34:18
Sigvard Bernadotte
Läs mer om Sigvard Bernadotte