KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10399040
nr 1039 9040
Sigvard Bernadotte
(1907-2002), Sverige
Pastell, Sigvard Bernadotte (1907-2002), Hamn, signerad. - 89, motivet: 39x37
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 23 maj 2016
kl 18:24:39
1.300 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Sigvard Bernadotte
Läs mer om Sigvard Bernadotte