KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 6906381
nr 690 6381
Pastell
Signerad Emil Friberg, kopia efter original 1745 av Jean-Marc Nattier, föreställande prinsessan Marie Adelaide av Frankrike som Diana. 72x93
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 april 2011
31/3 17:18:50