KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5624134

nr 562 4134

Pastell

signerad-48, Madonnan med barnet, 57x47

Utrop:

100 kr

måndag 26 januari 2009
kl 17:01:11