KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 11696072
nr 1169 6072
Ronald de Wolfe
(f. 1920), Storbritannien
Pastell, Signerad och daterad -76,23x30 cm
Ronald de Wolfe, född i London 1920, målare, tecknare och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:18:39
19/3 13:38:27
Ronald de Wolfe
Läs mer om Ronald de Wolfe