KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12544007

nr 1254 4007

Pastell

Oidentifierad konstnär. Porträtt. Signerad OP, ca 60x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 maj 2019
kl 18:13:32