KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12555503
nr 1255 5503
Pastell
Oidentifierad konstnär. Porträtt av häradshövding Axel Mauritz Rosenquist af Åkershult (1815-1907). 1800-tal, ca 24x18 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:32:03
20/5 15:41:30