KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17339374
nr 1733 9374
Pastell
Oidentifierad konstnär. Kopia, Signerad, sittande flicka i ängslandskap, 30x39 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 18:53:07
20/10 16:34:03