KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 11898202

nr 1189 8202

Pastell

Manne Kempel. Björkar vid vatten. Signerad, daterad 1900. Motivet: 48x19 cm

måndag 11 juni 2018
kl 20:16:29