KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 11898202
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller björkar björkar vid strand björkar vid vatten färgkrita manne kempel pastell träd träd vid vatten vatten vattenfärg
-
8360 Pastell
Monogramsignerad AE, modell, bladets mått: 36x25 c..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 18:11
-
8204 Pastell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:18
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller björkar björkar vid strand björkar vid vatten färgkrita manne kempel pastell träd träd vid vatten vatten vattenfärg
-
8360 Pastell
Monogramsignerad AE, modell, bladets mått: 36x25 c..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 18:11 -
8204 Pastell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:18



