Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 13405348



*

nr 1340 5348


PASTEL

Lars Ekström, "Masker", signed with monogram, -85, 69x48,


Lars Ekström, "Masker", Monogramsignerad, -85,69x48 cm


Droit De Suite

Yes

Estimate:

500

Auction date:

Monday August 10 2020
at 20:00:45


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita lars ekström pastell vattenfärg
  • 7194 PASTEL
    unidentified artist. No signature, indoor picture,..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 18:33
  • 7166 PASTEL
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sweden. Signed, da..//
    Present: SEK 500

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 20:58
  • 6485 PASTELS
    2 pcs, Carl Brandt. Signed, landscape, 16x48 cm, o..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 19:24




Ladda ner broschyr