KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14655609
nr 1465 5609
Pastell
Kopia efter Jean-Marc Nattier, Hertiginnan av Orléans. Signerad Axelson, duk, 130x96, yttermått inklusive ram: 153x108 cm
Kondition: förgylld ram med krona
Utrop:
8.000 kr
Såld:
8.400 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:20:31
5.000 kr
5.600 kr
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
5.800 kr
6.200 kr
6.600 kr
6.600 kr
6.600 kr (Budbetjänt)
6.800 kr
7.200 kr
7.200 kr
7.200 kr (Budbetjänt)
7.400 kr
8.000 kr
8.400 kr