KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14597055

nr 1459 7055

Pastell

Karl Burman, Plöjning. Signerad. Bildmått: 35x42, yttermått inklusive ram: 50x60 cm

måndag 4 april 2022
kl 19:56:31