KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9017051
nr 901 7051
Pastell
Kaj Åhrén, Majelden på isen Arjeplog, signerad. , 43x61
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juni 2014
kl 18:38:15
27/6 17:44:02