KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14257513
nr 1425 7513
Irma Lindqvist
(f. 1963), Sverige
Pastell, "Blekinge-stugan". Signerad, 36x40 cm, yttermått inklusive ram: 40x45 cm
Irma Lindqvist, estländsk-svensk silversmed och bildkonstnär född 1963 i Tallinn, Estland.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:09:21
14/10 00:01:20
Irma Lindqvist
Läs mer om Irma Lindqvist