KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14257513

nr 1425 7513

Irma Lindqvist

(f. 1963), Sverige

Pastell, "Blekinge-stugan". Signerad, 36x40 cm, yttermått inklusive ram: 40x45 cm

Irma Lindqvist, estländsk-svensk silversmed och bildkonstnär född 1963 i Tallinn, Estland.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 19:09:21

14/10 00:01:20 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Irma Lindqvist

Läs mer om Irma Lindqvist