KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12619351

nr 1261 9351

Pastell

Gösta Larsson, Motiv från Söder, Stockholm, signerad och daterad -33, pannå, 34x26

Utrop:

500 kr

måndag 17 juni 2019
kl 20:02:54