ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 12619349
nr 1261 9349
PASTEL
Gösta Larsson, scene from a harbour, Stockholm, Sweden, signerad och dated -34. Pastell på pannå, 40x32,
Gösta Larsson, Hamnmotiv, Stockholm, signerad och daterad -34, Pastell på pannå, 40x32
700
SEK 300
Monday June 17 2019
at 19:58:58
11/6 10:19:15