KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14781009

nr 1478 1009

Erland Cullberg

(1931-2012), Sverige

Pastell, Porträtt. Signerad. Bladets mått: 40x27 cm, yttermått inklusive ram: 62x42 cm

Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 4 juli 2022
kl 19:07:10

1/7 17:06:58 1      Vinnande bud

  • Klassiska

Erland Cullberg

Läs mer om Erland Cullberg