KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14781009
nr 1478 1009
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Pastell, Porträtt. Signerad. Bladets mått: 40x27 cm, yttermått inklusive ram: 62x42 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:07:10
1/7 17:06:58
- Klassiska