KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16084083

nr 1608 4083

Erland Cullberg

(1931-2012), Sverige

Pastell, Porträtt. Signerad, daterad -94. Bildmått: ca 42x30 cm, yttermått inklusive ram: 59x46 cm

Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.

Utrop:

700 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 25 mars 2024
kl 19:50:25

Erland Cullberg

Läs mer om Erland Cullberg