KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17453055
nr 1745 3055
Pastell
ej signerad, 1800-tal, porträtt, uppnålad på kartong. Bildmått: 65x55 cm, yttermått inklusive ram: 70x60 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 december 2025
kl 20:21:19
24/11 22:28:50
700 kr
1/12 17:54:13