KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9298166
nr 929 8166
Pastell
Carl Fredrik von Saltza, kvinna med hund, signerad. , 76x64
Utrop:
1.200 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 december 2014
kl 19:48:24
8/12 14:51:37
300 kr
8/12 19:43:24