KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15597172
nr 1559 7172
Pastell
Carl Brandt. Signerad, daterad 99, Segelbåtar, 35x52 cm, yttermått inklusive ram: 41x59 cm
Kondition: fuktskada
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 18:30:22
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr