KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15893137
nr 1589 3137
Pastell
Carl Brandt. Signerad, daterad -1906. Bladets mått: 70x25 cm, yttermått inklusive ram: 83x37 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 januari 2024
kl 18:40:42
3/1 16:42:31
500 kr
5/1 17:02:26