KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12213395
nr 1221 3395
Pastell
Carl Brandt, Insjölandskap. Signerad, daterad 1902. 102x65 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:50:08
1.500 kr
1.700 kr
2.000 kr
2.200 kr