KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15618310

nr 1561 8310

Pastell

C Halldén, Signerad, 36x52 cm, yttermått inklusive ram: 56x72 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 4 september 2023
kl 18:32:46

30/8 15:00:11 1      Vinnande bud