KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12948234
nr 1294 8234
Ã…ke Wilhelm Andersson
(1922-1988), Sverige
Pastell, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Signerad Ã…WA, Måsar. Motivet: 28x48 cm
Åke Wilhelm Andersson, Signatur ÅWA, svensk målare född 1922, död 1988.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:50:28
2/12 17:11:02
Ã…ke Wilhelm Andersson
Läs mer om Ã…ke Wilhelm Andersson