KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14122004
nr 1412 2004
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Pastell, Sydländsk by. Monogramsignerad, -72. Bildmått: 34x44 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:21:22
15/8 16:01:52
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg