KONST / Litografier / Parti litografier 14445362
nr 1444 5362
Parti litografier
10 st, bland annat Maria Hillfon och Berndt Wennström. Signerade, oramade lösa blad
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:42:45
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr