KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Parti grafik 16306179

nr 1630 6179

Parti grafik

modell äldre, oramade lösa blad, Kopparstick, litografier

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 juli 2024
kl 20:24:15