MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Umbrella stand 11211392

nr 1121 1392

UMBRELLA STAND

läder, 1900-tal, höjd: 51 cm, slitage.

läder, 1900-tal, höjd: 51 cm

Condition: slitage

700

SEK 900

Monday August 7 2017
at 20:19:20