MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 12354570
nr 1235 4570
Pall
1960-tal, teak / skinn. Längd: 70
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 februari 2019
kl 20:11:22
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr