MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 9952085
*
nr 995 2085
Pall
1950-tal, Galon / krom, Martela Oy, höjd: 76 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:49:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/11 13:39:17
1
150 kr
16/11 19:44:32
2
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galon karmstol karmstolar krom martela oy pall stol stolar
-
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagabar sits
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:42
-
6450 Stolar
ett par, 1800-tal
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:56
-
6518 Stolar
ett par, barock, omklädda
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:54
*
Pall
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2085
Pall
1950-tal, Galon / krom, Martela Oy, höjd: 76 cm
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 15/11 13:39:17 | 1 | 150 kr |
| 16/11 19:44:32 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galon karmstol karmstolar krom martela oy pall stol stolar
-
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagabar sits
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:42 -
6450 Stolar
ett par, 1800-tal
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:56 -
6518 Stolar
ett par, barock, omklädda
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:54



