MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 9952085
*
nr 995 2085
Pall
1950-tal, Galon / krom, Martela Oy, höjd: 76 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:49:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/11 13:39:17
1
150 kr
16/11 19:44:32
2
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galon karmstol karmstolar krom martela oy pall stol stolar
-
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:07
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:12
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:59
-
4170 Pallar
2 st, björk, 32x32. Höjd: 45 cm
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:16
-
4116 Snurrfåtölj
+ fotpall, "Conform", Tygklädsel, nackkudde
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:01
*
Pall
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2085
Pall
1950-tal, Galon / krom, Martela Oy, höjd: 76 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/11 13:39:17 | 1 | 150 kr |
16/11 19:44:32 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galon karmstol karmstolar krom martela oy pall stol stolar
-
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:07 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:12 -
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:59
-
4170 Pallar
2 st, björk, 32x32. Höjd: 45 cm
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:16 -
4116 Snurrfåtölj
+ fotpall, "Conform", Tygklädsel, nackkudde
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:01