MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Pall 11525597

nr 1152 5597

Pall

1950-tal, höjd: 40 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 december 2017
kl 19:13:10