MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Pall 12411238

nr 1241 1238

Pall

1950-tal. Längd: 63

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:18:22