FURNITURE / Chairs and Stools / Wing chair 14976136
nr 1497 6136
WING CHAIR
leather, wear, damages.
Läder
Condition: slitage, skador
SEK 700
Monday October 24 2022
at 19:11:23
100 kr
150 kr
350 kr
400 kr
600 kr