KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13395079

nr 1339 5079

Veikko Aaltona

(1910-1990), Finland

Oljemålningar, 2 st, Veikko Aaltona (1910-1990), Finland. Signerade. Olja på duk, 55x44-72x58cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 augusti 2020
kl 20:51:47

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Veikko Aaltona

Läs mer om Veikko Aaltona