KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16957565
nr 1695 7565
Oljemålningar
2 st, Rudolf Dahlgren, Signerad, ”Bohuslän”. Olja på pannå, 12x19 cm, yttermått inklusive ram: 23x30
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 april 2025
kl 20:06:20
15/4 07:36:51
300 kr
20/4 13:21:24